KONST / Litografier / Litografier 11687417
nr 1168 7417
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Litografier, 3 st, Norrtäljemotiv, signerade och dedikerade, 22x29 cm, 27x19 cm och 41x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 mars 2018
kl 18:06:01
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg